Składy Obwodowych Komisji Wyborczych ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie

SKŁADY OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH DS. USTALENIA WYNIKÓW GŁOSOWANIA W OBWODZIE

 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania  w obwodzie nr 1 w Czerwonem

 

L.p.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

Długozima Krzysztof

Przewodniczący Komisji

2

Filipkowska Aleksandra

Członek Komisji

3

Nieszała Żaneta

Członek Komisji

4

Nowak Wiesława

Członek Komisji

5

Olszak Anna

Członek Komisji

6

Pisiak Karolina

Zastępca Przewodniczącego

7

Rafałowska-Filipkowska Ewa

Członek Komisji

8

Zuzga Artur

Członek Komisji

9

Żylińska Aleksandra

Członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania  w obwodzie nr 2 w Koźle

 

L.p.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

Gleba Wioletta

Członek Komisji

2

Gołębiewski Paweł

Członek Komisji

3

Jurczyk Jolanta

Członek Komisji

4

Kozioł Łukasz

Członek Komisji

5

Nicewicz-Kizling Justyna

Zastępca Przewodniczącego

6

Nieszała Rafał

Członek Komisji

7

Szewczyk Wiesław Jan

Członek Komisji

8

Wróblewski Marek Mieczysław

Członek Komisji

9

Zawalich Barbara

Przewodniczący Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie nr 3 w Zabielu

 

L.p.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

Ałajko Małgorzata

Członek Komisji

2

Góralczyk Zdzisław

Członek Komisji

3

Kopacz Agata

Członek Komisji

4

Kowalczyk Władysław

Członek Komisji

5

Kuliś Mariusz

Członek Komisji

6

Pianka Karolina

Członek Komisji

7

Podlaska Kornelia

Przewodniczący Komisji

8

Przytuła Ewelina

Zastępca Przewodniczącego

9

Rejka Łukasz

Członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie nr 4 w Janowie

 

L.p.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

Chmielewski Radosław

Członek Komisji

2

Cudnik Agata

Członek Komisji

3

Góralczyk Katarzyna

Członek Komisji

4

Kotlewski Cezary

Członek Komisji

5

Lubianiec Dawid

Członek Komisji

6

Olszak Dariusz

Zastępca Przewodniczącego

7

Podsiad Ludwik

Członek Komisji

8

Sawicki Wojciech

Członek Komisji

9

Serafin Anna

Przewodniczący Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie nr 5 w Borkowie

 

L.p.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

Bajno Małgorzata

Członek Komisji

2

Chludziński Paweł Marcin

Członek Komisji

3

Konstanty Jadwiga Elżbieta

Członek Komisji

4

Nicewicz Anna

Przewodniczący Komisji

5

Olszewska Agnieszka

Członek Komisji

6

Rybka Sylwia

Członek Komisji

7

Sielawa Karolina Sandra

Zastępca Przewodniczącego

8

Wielbut Janusz

Członek Komisji

9

Zegarowicz Grzegorz Wieńczysław

Członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie nr 6 w Wykowie

 

L.p.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

Cieniewicz Adam

Członek Komisji

2

Fiertek Marcelina

Członek Komisji

3

Gromadzki Krzysztof

Członek Komisji

4

Gromadzki Rafał

Członek Komisji

5

Jakubczyk Beata

Członek Komisji

6

Konopka Kazimierz

Członek Komisji

7

Szumowska Marzena

Członek Komisji

8

Truszkowski Adam

Przewodniczący Komisji

9

Wilimczyk Magdalena

Zastępca Przewodniczącego

 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie nr 7 w Zaskrodziu

 

L.p.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

Banach Justyna

Członek Komisji

2

Huścio-Bakalarz Milena

Członek Komisji

3

Kozicki Grzegorz

Członek Komisji

4

Kozikowski Karol

Członek Komisji

5

Krasińska Małgorzata

Członek Komisji

6

Lesińska Magda

Członek Komisji

7

Mazurek Renata

Zastępca Przewodniczącego

8

Sielawa Stanisław

Członek Komisji

9

Terepka Anna

Przewodniczący Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie nr 8 w Starym Gromadzynie

 

L.p.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

Białobrzeski Krzysztof

Zastępca Przewodniczącego

2

Cwalina Katarzyna

Przewodniczący Komisji

3

Gromadzka Janina

Członek Komisji

4

Mieczkowska Małgorzata

Członek Komisji

5

Mieczkowski Antoni Kazimierz

Członek Komisji

6

Mieczkowski Łukasz

Członek Komisji

7

Przyborowska Angelika

Członek Komisji

8

Zalewska Elżbieta

Członek Komisji

9

Zarzecka Anna Jolanta

Członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie nr 9 w Lachowie

 

L.p.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

Bikowski Adam

Członek Komisji

2

Boryszewski Tadeusz

Członek Komisji

3

Duda Magdalena

Członek Komisji

4

Foltyńska Ewelina

Przewodniczący Komisji

5

Gołębiewska Mariola

Zastępca Przewodniczącego

6

Kalinowska Hanna

Członek Komisji

7

Kiełczewska Natalia

Członek Komisji

8

Pycia Patrycja

Członek Komisji

9

Reska Katarzyna

Członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie nr 10 w Lachowie

 

L.p.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

Bagińska Monika

Członek Komisji

2

Boryszewska Aldona

Zastępca Przewodniczącego

3

Chodnicki Adrian

Członek Komisji

4

Depta Iwona

Członek Komisji

5

Filipkowska Anita

Członek Komisji

6

Filipkowska Małgorzata

Przewodniczący Komisji

7

Filipkowska Milena

Członek Komisji

8

Kossakowska Iwona

Członek Komisji

9

Kozikowska Małgorzata

Członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie nr 11 w Kumelsku

 

L.p.

Nazwisko i Imię

Funkcja

1

Bazydło Damian

Członek Komisji

2

Chodnicka Monika

Członek Komisji

3

Góralczyk Leszek Andrzej

Przewodniczący Komisji

4

Jastrzębska Ewelina

Członek Komisji

5

Lewicki Jan

Członek Komisji

6

Niedźwiecka Maria Marzena

Członek Komisji

7

Reska Sylwia

Zastępca Przewodniczącego

8

Skrodzka Edyta

Członek Komisji

9

Żebrowska Dorota

Członek Komisji

 

Metryka strony

Udostępniający: Urząd Gminy Kolno

Wytwarzający/odpowiadający: Gmina Kolno

Data wytworzenia: 2018-10-17

Wprowadzający: Robert Kotowski

Modyfikujący: Robert Kotowski

Data modyfikacji: 2018-10-17

Opublikował: Robert Kotowski

Data publikacji: 2018-10-17

Rejestr zmian